Yükleniyor...

PARK YAŞAM ATAŞEHİR

Anasayfa / Projeler / Gelecek Projeler / PARK YAŞAM ATAŞEHİR

PARK YAŞAM ATAŞEHİR

Anasayfa / Projeler / Gelecek Projeler / PARK YAŞAM ATAŞEHİR

İzmir’in değer kazanan semtlerinden Çiğli Ataşehir’de, 52 bin metrekarelik alan üzerinde, şehrin merkezinde, metro istasyonuna 5 dk. yürüyüş mesafesinde, bölgenin 400 yatak kapasiteli ilk devlet hastanesi ve özel hastanelerin yanı sıra özel okulların ve alışveriş merkezlerinin yanı başında konumlanan Park Yaşam Ataşehir İzmir’in insan odaklı ve çevreci en büyük konsept projesi olmasıyla farklılık yaratıyor.
 
Çevreci ve insan odaklı bir anlayışla geliştirdiğimiz yeni proje İzmirlilerin beğenileri ve refah düzeyleri düşünülerek, yeşil alanlar ön plana çıkarılarak ekolojik düzenlemelere uygun bir yaşam imkanı sunuyor.
 
Yatay mimarisiyle ön plana çıkan proje, 859 daire ve 18 adet villa olmak üzere toplam 877 konuttan oluşmaktadır.
 
Ataşehir'i Yeşille Buluşturan Proje
‘Yeşilin  verdiği huzur ve mutluluk Park Yaşam Ataşehir’de…
Park Yaşam Ataşehir'i en ayrıcalıklı kılan özelliklerden biri de şüphesiz yeşil alanlara verdiği önem.
52.000m2’lik proje arazisinin 35.000 m2’sinin yeşile alanlara ayrılması doğaya ne kadar önem verdiğimizin bir kanıtı.
7/24 çocuklarınızın güvenle oynayabileceği ve arkadaşlıklar kurabilecekleri doğa yaşamında yeşilin ve oksijenin keyfini doyasıya çıkarın!’
 
‘Siz de İzmir’in En Ayrıcalıklı Projelerinden Birinde Yer Almak İstemez miydiniz?’
Yatay mimarisiyle ön plana çıkan proje Park Yaşam Ataşehir,  859 daire ve 18 adet villa olmak üzere toplam 877 konuttan oluşmakta.
İzmirlilerin beğenilerini ve refah yaşam tarzlarını hedef alan projede, 1+1, 2+1, 3+1 ve seçenekleri ile birlikte dubleks, teras olanakları ve ‘winter garden’ konseptli  daireler de yer alıyor.
Müstakil  yaşam özlemi duyan herkese hitap eden proje, bölgede yaşayacak olanların her türlü yaşam ve  ihtiyaç çeşitliliğini sağlarken, komşuluk ilişkilerini de öne çıkaran bir konseptle hazırlandı.
 
Kapalı ve Açık Otopark Lüksünü Park Yaşam Ataşehir’de Yaşayın
Size günün yorucu temposundan sonra  evinize geldiğinizde park yeri problemi yaşamayacağınız ,açık ve kapalı otopark imkanı sunuyoruz.
Projede, yeraltı otoparkından  kat erişimli asansörler vasıtasıyla direkt daireye çıkma lüksünü yaşamak da mümkün…
 
Konfor + Aile + Yeşil Alan
İnsan Odaklı proje; Bizim İçin “SİZ”  önemlisiniz
‘Park Yaşam Ataşehir projesi, geniş tutulan yeşil alanları sayesinde yürüyüş parkurları ve spor sahalarının da bulunduğu sosyal alanlara imkan sağlıyor.
Bununla beraber, açık ve kapalı yüzme havuzu, açık ve kapalı sosyal tesis, basketbol sahası,  fitness salonu ve tenis kortlarıyla da sizin ve ailenizin keyifle vakit geçirebileceğiniz bir yaşam sunuyor.
 
Avantajlı Konum
Park Yaşam Ataşehir, İzmir’in değer kazanan semtlerinden Çiğli’de, 52.000M2’lik alan üzerinde, şehrin merkezinde, metro istasyonuna 5 dk. yürüyüş mesafesinde, bölgenin 400 yataklı kapasiteli ilk devlet hastanesi ve özel hastanelerin yanı sıra okulların ve alışveriş merkezlerinin yanında konumlanmaktadır.
 
İnsan Odaklı Proje
Park Yaşam Ataşehir konumu ve çevreci proje olmasının yanı sıra sosyal yaşam alanları çeşitliliğiyle de farklı bir proje.
845 m2’lik alanda konumlandırılan açık havuz sayesinde Park Yaşam Ataşehir’de, güneşlenmek ve yüzmek günlük hayatınızın bir parçası olacak.
 
Çevreye Duyarlı
Çevreye duyarlılığıyla öne çıkan Park Yaşam Ataşehir Projesi, geniş tutulan yeşil alanları, göletler  ve oyun parkları  sayesinde sizlere ailecek rahat edebileceğiniz konforlu bir yaşamın anahtarını sunuyor.

Diğer Projelerimiz

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (530) 243 16 16

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.