Yükleniyor...

AKS FOCUS İSTANBUL

Anasayfa / Projeler / Tamamlanan Projeler / AKS FOCUS İSTANBUL

AKS FOCUS İSTANBUL

Anasayfa / Projeler / Tamamlanan Projeler / AKS FOCUS İSTANBUL

AKS GRUP İNŞAAT, sizlere kendi evinizi tasarlamanız için bir fırsat veriyor.

AKS FOCUS İSTANBUL, tasarım konseptiyle yaşam standartlarınızı yeniden tanımlayacak.

5 Blok 272 daireden oluşan ve 14.500m2 alanda yapılanan AKS FOCUS İSTANBUL, şehrimizin en hızlı gelişim ve değişim gösteren bölgelerinden biri olan Beykent/Beylikdüzü’nde konumlanıyor. Bölgedeki üniversite ve okullara 3 dakikada, AVM’lere, 5 dakikada ulaşabileceksiniz.

10.500m2 yeşil ve peyzaj alanı olan projemiz; yarı olimpik yüzme havuzu, fitness merkezi, Türk hamamı ve sauna, basketbol ve tenis sahaları, yürüyüş ve bisiklet parkurları, bahçe çardakları ve ticari merkezleriyle sizlere geleceğe FOCUSlanabileceğiniz ve dört mevsimi doya doya yaşayabileceğiniz taze bir yaşam alanı sunuyor.

Çevreci bir anlayışla tasarladığımız, Beylikdüzü’nün en temiz havalı projesinde kullandığımız; jeolojik ısıtma ve soğutma sistemimizle artık doğalgaz gideriniz olmayacak.
Üstelik evinizde kullanılacak olan materyalleri kendiniz seçebilecek, yaşam alanınızı zevklerinize göre tasarlayabileceksiniz.

Akıllı evinizi Android telefonlarınızla ve diğer cihazlarınızla yönetebileceksiniz.
Çevredeki hastanelere, üniversitelere, okullara, kolejlere, ve AVM’lere ortalama yürüme mesafesinde olan projemizden, Atatürk Havalimanı’na 20 dakikada, TUYAP Uluslararası Fuar Alanı’na 5 dakikada ulaşabileceksiniz. Hem hayatın merkezinde olacak, hem de özel alanınızı en organik ve lüks şekilde muhafaza edebileceksiniz.

AKS GRUP İNŞAAT, çevreye duyarlı, topluma saygılı, güvenilir altyapısı ve çağdaş inşaat anlayışı ile hızla büyümeye devam ediyor.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (530) 243 16 16

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.