Yükleniyor...

HUZZAK TOWER METRO

Anasayfa / Projeler / Tamamlanan Projeler / HUZZAK TOWER METRO

HUZZAK TOWER METRO

Anasayfa / Projeler / Tamamlanan Projeler / HUZZAK TOWER METRO

ŞEHRİN YENİ MERKEZİNDE HEM YAŞAMAYA HEM YATIRIMA...

Yeni İstanbul'un yeni merkezi, marka projelerin gözdesi Başakşehir'de… Kanal İstanbul, 3. havalimanı ve 3. köprü bağlantı yollarının kesişme noktasında Avrupa’nın en büyük sağlık kompleksi İkitelli Şehir Hastanesi’ne komşu… Rekreasyonun başladığı Başakşehir’in yeni Sular Vadisi’nin yakınında… Olimpiyat Stadı ve kentin yeni spor kompleksi Şehir Stadyumu'nun ortasında… Otogar-Olimpiyat Stadı metro hattının hemen yanında… Atatürk Havalimanı'na 10 dk, Tem otoyolu ve Mahmutbey gişelere birkaç dakika uzaklıkta...

Huzzak Tower Metro

Yüksek konut üretim kalitesi, ve güven veren markası ile huzzak görkemli bir projeye daha imza atıyor. Özel peyzaj yeşil alanları, üstdüzey konforu modern mimarisiyle Huzzak Tower Metro,Başakşehir’in en canlı noktasında,kamu yatırımları ve özel yatırımlarıyla hergün gelişen bir bölgenin tam ortasında…
İsterseniz hayatın tüm konforunu sunan şık bir yuva,isterseniz merkezi konumdaki ticaret alanlarıyla kazançlı bir yatırım,seçim sizin…

Size özel…

Huzzak tüm projelerinde olduğu gibi Huzzak Tower Metro’ta da üst düzey yaşam konforunu herkes için standart hale getiriyor.Huzzak Tower Metro’ın farkı,detaylar inen mimari kalitesi olduğu kadar bugune dek alışılan rezidans yaşamına kattığı yenilikler.
Huzzak Tower Metro,kent hayatının hızlı temposuna kendi estetiğiyle ayak uyduruyor. 

İstanbul’un yeni boğazına komşu...

Huzzak Tower Metro,Karadeniz ve Marmaray’ı birleştirecek yeni boğazın Kanal İstanbul projesinin geçiş aksına çok yakın konumuyla da dikkat çekiyor. Bölgenin çehresini değiştirecek proje  tamamlandığında konut ve işyerlerinin değeri katlanacak,Huzzak Tower Metro’ta yerini alan herkes kazanacak.

İkitelli şehir hastanesi’ne komşu... Huzzak Tower Metro ,temeli atılan İkitelli Şehir Hastenesi ile aynı bölgede yer alıyor.Avrupa’nın en büyüğü unvanlı sağlık kompleksi hizmete açıldığında bölge yeni konumuyla yalnız Başakşehir’in değil tüm İstanbul’un önemli merkezleri arasına girecek.

Metro istasyonuna bir dakika...

Otogar-Olimpiyat Stadı metro hatt,Huzzak Tower Metro’ın yanından geçiyor.Hattın Başakşehir-Ziya Gökalp istasyonuna sadece 1 dk uzaklıkta bulunan Huzzak Tower Metro’ta entegre raylı sistemlerle kentin her noktasına ulaşım hızlı ve rahat.

Vadi manzaralı rezidans...

Huzzak Tower Metro,yeni ve yemyeşil bir vadinin yakınında yükseliyor.Bölgedeki doğal doku,eklenen sosyal donatılarla vadi formunda bütünleştirilecek.Huzzak Tower Metro,görkemli bir kentsel açık alana dönüşecek olan Başakşehir’in Sular Vadisi’ne bakacak.

Gözler üzerinde...

Huzzak Tower Metro,zeminde yatay sıralanan ticaret ve sosyal donatı alanları üzerinde yükselen bir bloktan oluşuyor.Salonundan mutfağa ,banyosundan antreye kadar her noktasında kalite ve estetiğini hisettiren dairelerimizden size en uygununu seçin keyfinize bakın.62 m2 den 125 m2’ ye (genel brüt) kadar farklı büyüklüklerde 72 adet 1+1 ve 2+1 daireler yer alıyor.

Doğayı içeriye alın...

Huzzak Tower Metro ‘ta daireleriniz yeşil alanı Avrupa standartlarını aşan Başakşehir’in yemyeşil doğasına bakar.

Siz vakit ayırın,biz yer ayırdık...

Sosyal ve sportif aktivitelerinizi istediğiniz her an gerçekleştirmeniz için gerekli her donatı emrinizde.Günün yoğun temposunun ardından kendinize bir ödül verin. Hamam, Saunanızda yeni güne keyif dolu bir hazırlık yapın.

Hep formda kalın diye...

Huzzak Tower Metro’ta huzur ve güven dolu bir yaşam sürerken hep formda kalın istedik.Fitness salonu ve çok amaçlı açık spor sahası, spor üniteleriniz sizi hep enerjik tutacak.

Çocukların en önenmli işi: Oyun

Sosyal alanlara yetişkineler kadar onların da ihtiyacı var.Güvenlik altyapısıyla izlenen açık ve kapalı çocuk oyun alanlarınızda çocuklar da Huzzak Tower Metro’ta yaşamanın keyfini çıkarsın.

Yaşamak keyfe dönüşüyor...

Ortak kullanıma sunulan çok amaçlı toplantı salonunuzun yanında geniş ve ferah lobiniz ,proje ve sunumlarınız,iş davetleriniz ve görüşmeleriniz için hizmetinizde.

Her köşesi değerli...

Modern dış mimarisi,özenle çalışılan iç mimari uygulamalarıyla içerisinde huzur ve güvenle yaşamanız için her detayı planladık.

Huzzak Tower Metro,sosyal donatılarından şık dairelerine,peyzaj düzenlemesinden merkezi konumuna sakinleri için mutlu bir yaşamın yeni tanımı,yatırımcılar için her köşesiyle kazandıracak çok özel bir proje…

Lokasyon

Huzzak Tower Metro ,yeni Türkiye’nin vitrini Başakşehir’de,modern yaşamın tam merkezinde…Olimpiyat Stadı ve inşası süren Avrupanın en büyük sağlık kompleksi Başakşehir Şehir Hastanesi’nin ortasında.Mall of İstanbul’a 5km.212 AVM’ye 5dk mesafede bulunan Huzzak Tower Metro,Atatürk Havalimanı’na da sadece 12 km uzaklıkta.Huzzak Tower Metro,İstanbul’un yeni boğazı Kanal İstanbul ve 3.havalimanı bağlantı yollarıyla çevrelenen bir bölgenin en hareketli noktasındaki konumuyla ,değişen İstanbul’un yeni merkezinde yer alıyor.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (530) 243 16 16

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.