Yükleniyor...

İSTANBUL MARİNA (İSTMarina)

Anasayfa / Projeler / Tamamlanan Projeler / İSTANBUL MARİNA (İSTMarina)

İSTANBUL MARİNA (İSTMarina)

Anasayfa / Projeler / Tamamlanan Projeler / İSTANBUL MARİNA (İSTMarina)

Kartal Sahilinde Rüya Gibi Bir Proje

DAP Yapı, TOKİ iştiraki Emlak Konut GYO A.Ş. iş birliği ile Anadolu yakasının en hızlı gelişen ve yıldızı parlayan bölgesi Kartal sahilinde dünya çapında ses getirecek rüya gibi bir projeye imza atıyor.  
 
Dünyanın sayılı projelerinden biri olacak İstanbul Marina, 5 adet rezidans konut ve ofis bloğu ile ticari alanlardan oluşuyor. Önünde mega yat marina alanı bulunan, içinden hızlı tren geçen İstanbul Marina’da, 258 adet bağımsız birimden oluşan yarısı açık yarısı kapalı alışveriş merkezi, otel, özel okul, özel hastane, restoranlar, park ve dini tesis alanları yer alıyor. 
 
Projenin önünde mega yat marina alanı bulunuyor
Projenin içinden hızlı tren geçiyor
Deniz manzaralı alışveriş merkezi olacak
 
Özel okul
Özel hastane
Otel
Restoranlar- Cafeler
Park ve dini tesis alanları
 
Dairelerin Teraslarından Deniz Kokusu Duyulacak 
 
İstanbul Marina’da, ihtiyaca yönelik birbirinden farklı tiplerde, 1+0’dan 5+1’e 1463 konut bulunacak. 34 metrekarelik en küçük rezidans’tan 720 metrekarelik 5+1’e uzanan farklı seçeneklerin yer aldığı projede metrekare satış fiyatı 4 bin 900 TL’den başlıyor. Tüm rezidansların adalar manzarasına sahip büyük terasları bulunuyor. 1+1 dairelere bile 20 metrekare teras alanı ayrılırken, ev sahipleri teraslarından denizin ve eşsiz İstanbul manzarasının tadını çıkaracak. 

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (530) 243 16 16

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.